Home

Tvůj styl nad hladinou

Chceš aby věděli o koho jde? Ukaž svůj potápěčský styl a vstup do světa módy, která se dokonale hodí k tvému životnímu stylu pod i nad hladinou.

Originální motivy

Hledáte stylové a módní oblečení pro svá potápěčská dobrodružství? Už nemusíte hledat dál!

prvotřídní kvalita

Chápeme, že potápěči potřebují oblečení, které je nejen pohodlné, ale také odolá drsným podmínkám oceánu.

Doprava zdarma

Pokud chcete vypadat opravdu dobře a objednáte 3 a více kusů oblečení, tak k Vám balík doplave zdarma.

co se nejvíc nosí?

  • 46 

o nás asdasda

Proč jsem vlastně udělal tento projekt? Miluju potápění a vše s ním spojené. Při brouzdání na netu, co je kde nového od výstroje, lokalit, až k tričkám a doplňkům s motivy potápění, kde se mi zdála nabídka trošku malá. Rok jsem nad tím přemýšlel a pak oslovil kamarády potápěče, který můj nápad odsouhlasili a pustili jsme se do toho. Najdete u nás klasické motivy s potápěčskými symboly, edici v Českých barvách, trička s motivy mořského života, které skutečně vznikly u moře na Bali, hardcorová edice a další možné variace. Také jsme si všimli, že zapálený potápěč jako já :), nemá možnost koupit třeba šortky, nebo tepláky alespoň s potápěčskou vlajkou.
Slovo dalo slovo a s ohromným zápalem jsme se do toho pustili.
Nápadů máme mraky 🙂
Výsledek posuďte sami, rádi budeme reagovat na vaše podněty.

Proč King of all seas? Okukoval jsem výstroj kamarádů a přemýšlel jak si jí označím já a napadlo mě KVM což nadneseně nazývám Král Všech Moří 🙂 odtud tedy kingofallseas, a com abychom byli světoví 🙂

Jak je to u nás s ekologií? Tahle otázka byla pro nás strašně těžká. Vlastně ať začnete dělat – vytvářet cokoliv, už zatěžujete planetu dalším odpadem a spotřebou energie. Abychom co nejvíce zmírnili tyto dopady, tak jdeme cestou, trička z bavlny, potisky s certifikovaných barev, balení do sáčků na více použití, papírové krabice…….. a za každou vydělanou korunu, zašleme část na projekt justicefornature.org k čištění oceánů.

Jsme nadšenci, a tohle nás fakt baví 🙂
Díky moc Honzovi HMP, Pavlínce, Martinovi, Milanovi a všem ostatním potápěčům bez kterých by tento projekt nevznikl.
Petr ,,Máca“ Macinský – King of All Seas
Tak vzhůru dolů 🙂 asasdadasdssad

Zvolte měnu
EUR Euro